Mladí vědci a vědkyně LF

Vize komunity "MVLF"

Komunita Mladých vědců a vědkyň LF je iniciativou zaměřenou na podporu doktorandů a postdoktorandů do pěti let po dosažení PhD, kteří působí v rámci Lékařské fakulty a Fakultní nemocnice Olomouc. Tento spolek je odpovědí na výzvy, kterým čelí začínající vědci při profilování a rozvoji své vědecké kariéry a zpracovávání výzkumných projektů. Hlavním cílem je vytvořit podpůrné prostředí, které umožní rozvoj kompetencí a mezioborové spolupráce. Členové jsou vybízeni k aktivnímu zapojení do plánovaných aktivit a k přispívání svými zkušenostmi a nápady.

Cíle:

1. Poskytování komunitní podpory a peer mentoring
  2. Prohloubení mezioborové spolupráce
  3. Umožnění diskuzí a transferu znalostí napříč různými odděleními a obory LF
  4. Posílení sítě profesionálních kontaktů

Hodnoty a zásady:

1. Otevřenost a spolupráce - podpora sdílení znalostí mezi členy
  2. Inovace - podněcování nových nápadů a inovativních přístupů
  3. Excelence - usilování o vysokou kvalitu vědecké práce a profesionalismus
  4. Podpora - poskytování pomoci a zdrojů pro osobní a profesní rozvoj členů

Kontakt: mladivedci.lf@gmail.com

Připojte se k Teams Workspace