Nabídka práce/stipendia pro absolventy/studenty LF - Česká Kamenice

Pondělí 11. květen 2020, 8:16

Vážení studenti,

naše malebné město Česká Kamenice, nacházející se na pomyslné turistické křižovatce tří chráněných krajinných oblastí a v dosahu klidového Národního parku České Švýcarsko a je zároveň potenciální silniční tepnou na trase Ústí nad Labem – Liberec jen několik kilometrů od německých hranic, Vám hodlá nabídnout realizaci Vašich studijních výsledků do praxe.

Velice dobře si uvědomujeme, že jste na trhu práce nedostatkovým zbožím, ale prosíme o Vaši krátkou pozornost.

Co nabízíme?

• Studentům počínaje 3. ročníků lékařské fakulty zubního lékařství nabízíme stipendium
  • Začínajícím lékařům finančně pomůžeme se zřízením zubní ordinace
  • Stávajícím zubařům, kteří by chtěli otevřít svou ordinaci u nás, nabízíme rovněž participaci na pořízení zařízení